Voor 23:00 uur besteld, zelfde dag verzonden.

Gratis bezorging vanaf €250 ex. btw.

Gebruik Builder In a Bottle om de nagels te verstevigen.
Kleur: Milky Pink.

HEMA Free & TPO Free
SKU
SO2132
  € 15,99
Excl. BTW: € 13,21
  • Koop 2 voor 14,49 per stuk en bespaar 9%
heroicons/outline/clock Voor 23.00 uur besteld, zelfde dag verzonden heroicons/outline/truck Gratis bezorging vanaf €50,- App ons voor vragen en advies 085 2007 924 heroicons/outline/gift Spaar voor gratis producten
Omschrijving

Builder In a Bottle Milky Pink - BIAB HEMA Free

Gebruik Builder In a Bottle om de nagels te verstevigen. Deze builder gel is dikker dan gellak en kan gebruikt worden door beginners en professionals. De gel is self-leveling en zelfs afweekbaar.

De draagtijd van deze Builder In a Bottle is gemiddeld 3-4 weken.

Eigenschappen:

  • Flexibel, goed voor zwakke nagels
  • Geschikt voor nagelverlenging
  • Geschikt voor thuisgebruik en professioneel
  • Hardt uit onder uv- en ledlicht
  • Goed af te weken
  • Draagtijd 3-4 weken

Gebruik:

  • Reinig de nagel en vijl de nagels mat.
  • Breng een dun laagje nagelvoorbereider aan. Breng daarna een laag proteïnbond aan en laat deze 30 seconden goed drogen (blijft plakkerig).
  • Breng een dunne laag Builder In a Bottle aan, zorg dat de lak de nagelriemen niet raakt en droog de builder (30-60 ledlamp, 120-180 seconden uv-lamp).
  • Breng nu een topcoat of kleur aan.

Lees hier een uitgebreide uitleg over hoe je BIAB het beste kunt aanbrengen.

HEMA Free:

HEMA is een veelgebruikte stof in diverse nagelproducten voor textuur en viscositeit maar het kan allergische reacties veroorzaken. Allergieën kunnen bij elk ingrediënt voorkomen, juist gebruik en het vermijden van huidcontact is altijd belangrijk.

Verwijderen:

Vijl eerst met een grove vijl de toplaag goed open. Week hierna de nagels in tipverwijderaar, na zo’n 5 minuten kan een deel van de lak verwijderd worden. Week de nagels nog eens 5 minuten in de tipverwijderaar en verwijder daarna het product met een vijl. Let op! Wees voorzichtig met grove vijl bij de natuurlijke nagels.

Liever niet weken? Werk dan de uitgroei bij. Verwijder de loszittende delen en vijl de toplaag weg. Breng hierna een nieuw product aan.

  • Kleur: Milky Pink.
  • Inhoud: 15 ml.

HEMA Free & TPO Free

Meer informatie
Manufacturer Nagelfabriek
Hoeveelheid 15 ml
Kleur Roze
Ingrediënten
BIS-HEA POLY(1,4-BUTANEDIOL) -22/IPDI COPOLYMER Benzyl Methacrylate Ethylene glycol dimethacrylate CELLULOSE ACETATE BUTYRATE Silica Hydroxycyclohexyl Phenyl Ketone Ethyl Trimethylbenzoyl Phenylphosphinate PEG-9, dimethacrylate, BHT, Bis(methacryloyloxyethyl) phosphate Titanium dioxide/CI 77891 Red 7 Lake (CI 15850) Iron oxides/CI 77491

Klantenreviews

Beoordeling
Uitstekend
Gereviewd door
Hele mooie kleur, iets minder milky dan verwacht maar valt zeker niet tegen!
Beoordeling
Goed
Gereviewd door
Goed een mooi product, erg blij mee
Beoordeling
Uitstekend
Gereviewd door
Brengt zeer gemakkelijk op
Beoordeling
Uitstekend
Gereviewd door
ik vind het kleurtje zooo mooiii, en echt een mooie goede kwaliteit
Beoordeling
Goed
Gereviewd door
Een goed produkt om zelf te gebruiken. Kleur is goed. Blij mee
Beoordeling
Uitstekend
Gereviewd door
Een fijn product wat makkelijk te verwerken is. Ook een prachtige kleur.
Beoordeling
Uitstekend
Gereviewd door
Top
Beoordeling
Goed
Gereviewd door
Mooi product makkelijk mee te werken en hij hecht goed onder de lamp.
Beoordeling
Matig
Gereviewd door
Biab verkleurd helaas niet mooi wit
Beoordeling
Goed
Gereviewd door
goed, makkelijk te verwerken

10 producten(en)

Schrijf uw eigen review
Alleen geregistreerde gebruikers kunnen beoordelingen schrijven. Log in of maak een account aan