Voor 23:00 uur besteld, zelfde dag verzonden.
Gratis bezorging vanaf €250 ex. btw.
Reken af met uw account
Afrekenen als een nieuwe klant
Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
De SUN9X Plus is een fijne lamp voor thuis en om mee te beginnen. Hij hardt uit met UV- en LED-licht (365 en 405 nm), dus hij werkt met de meeste gellakken en gels. Leg je hand eronder en de sensor zet hem aan, of kies met een knop 30 of 60 seconden. Omdat hij geen bodemplaat heeft, zet je hem net zo makkelijk over je voet. Dit is een originele SUNUV, geen kopie.
24 W, 18 LEDsSensor aan/uitTimer 30 en 60 sZonder bodemplaatOrigineel SUNUV
Werk je met TPO-vrije gellak of gel? Die heeft meer licht nodig. Kies dan de LED/UV-lamp 298W, de Promed UVL-54, de draadloze Promed UVL-60-X of de Glosz Protech.
Werk je elke dag met klanten? Dan heb je meer aan een lamp met meer LEDs en een afneembare bodemplaat, zoals de Promed UVL-54 of de LED/UV-lamp 298W.
Allebei zijn het originele SUNUV-lampen met een sensor en een timer van 30 of 60 seconden. De SUN9X Plus is wat groter, heeft 18 LEDs en staat stevig op tafel. De SUN mini2 Plus is opvouwbaar en werkt ook op een powerbank. Kies de SUN9X Plus voor thuis aan tafel, de mini2 Plus als je hem vaak meeneemt.
| Vermogen | 24 W |
| LEDs | 18, UV en LED |
| Golflengte | 365 en 405 nm |
| Timer | 30 en 60 seconden, met sensor 99 seconden |
| Sensor | Ja, aan en uit |
| Bodemplaat | Geen |
| Afmetingen | Ongeveer 20,8 x 12,5 x 10 cm |
| Voeding | 100 - 240 V, adapter met kabel van 1,5 m |
| Keurmerk | CE en RoHS |
SUN9X Plus LED/UV-lamp, adapter met kabel van 1,5 meter en handleiding.
Je krijgt 2 jaar garantie.
Twijfel je welke lamp past bij jouw werk? Neem contact met ons op, we denken graag met je mee.
| Merk | SunUV |
|---|---|
| Hoeveelheid | 1 stuk |