Starterspakket Soak Off Gellak BASIC
Wil je een lamp bij je Starterspakket Gellak BASIC? Vergeet deze dan niet aan te vinken.
Vanaf € 39,99 € 33,05
Starterspakket Gellak BASIC
Dit starterspakket gellak bevat:
- Gellak basecoat (15 ml);
- Gellak topcoat (15 ml);
- Kleur gellak naar keuze (15 ml);
- Proteinbond (9 ml);
- Nagelreiniger (100 ml);
- Remove-it (90 ml);
- Orange wood sticks (2 stuks);
- Celstofdeppers (20 stuks);
- Nagelvijl;
- Vijlblok;
- Colorwheel;
- Stappenplan met foto’s;
- Optioneel: lamp naar keuze.
Wat is Gellak?
Gellak is ideaal voor het verfraaien van de natuurlijke nagels. Gewone nagellak blijf vaak niet lang zitten, maar deze soak off gellak blijft zeker één tot vier weken goed zitten. Gellak is simpel gezegd een product dat tussen ‘normale’ nagellak en uv-gel inzit. Het wordt op dezelfde manier aangebracht als nagellak, maar alle lagen worden tussentijds gedroogd met een uv- of ledlamp.
Stappenplan
- Vijl de nagels op de gewenste lengte en vorm.
- Verwijder de nagelhuid aan de nagelriem met een nagelmesje en duw ze daarna terug met een bokkenpoot of orange-wood-stick.
- Neem een pluisvrije celstofpad, doe hier wat nagelreiniger op en verwijder hiermee de stofresten en vet van de nagels.
- Breng voor een goede hechting (ultra) primer (hechtmiddel) aan op de nagels. Laat de primer niet in aanraking komen met de nagelriemen. De primer zeer dun aanbrengen (om vergeling te voorkomen) en 10 seconden laten drogen onder de lamp.
- Breng een dunne laag basecoat aan, ook goed rond de punt van de nagel. Laat deze vervolgens 120 seconden onder een uv-lamp uitharden. De gellak mag niet in de nagelplaat lopen, anders verhoogd deze zich later (het liften). Als dit toch gebeurt, verwijder de gellak dan voor het uitharden met een orange-wood-stick. Na het uitharden ontstaat altijd een kleverige zweetlaag die nu niet hoeft te worden verwijderd.
- Breng nu een dunne laag (kleur) gellak aan, ook goed rond de punten van de nagels. De gellak mag niet in de nagelplaat lopen, anders verhoogd deze zich later (het liften). Als dit toch gebeurt, verwijder de gellak dan vóór het uitharden met een orange-wood-stick. Hard de gellak 120 seconden onder de uv-lamp uit. Wij adviseren de gellak in 1 of 2 dunne deklagen aan te brengen, omdat het uv-licht vanwege de kleurpigmenten anders niet tot aan de onderkant van de gel komt.
- Breng nu de topcoat dun aan, zodat de natuurlijke nagel of de tip zich niet van de gel kan losmaken. Droog dit 120 seconden onder de lamp.
- Neem na de een pluisvrije pad en doe er wat nagelreiniger op. Verwijder nu de zweetlaag (plaklaag) met wat nagelreiniger.
Klik hier voor meer informatie.
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!
-
Nagelriemolie Amandel 11.5 ml€ 3,69 € 3,05
-
Nagelvoorbereider 15 ml€ 8,99 € 7,43
-
Ultra Primer 15 ml€ 5,25 € 4,34